info@miskokaina.com

+370 646 23185


Norite žinoti savo miško kainą?

Užpildykite užklausą įvesdami savo miško kadastrinį numerį. Mūsų kvalifikuoti specialistai įvertins Jūsų miško valdą. Nusprendus parduoti mišką – padėsime parduoti už didžiausią rinkos kainą.

Profesionalūs patarimai

Ilgametė miškininkystės patirtis leidžia profesionaliai įvertinti miško valdos perspektyvas bei gauti didžiausią naudą.

Aiški kainodara

Miško valdos įvertinimas yra nemokamas. Nusprendus mišką parduoti taikome aiškią kainodarą be paslėptų mokesčių.

Miškų rinkos ekspertai

Nuolat stebime ir analizuojame medienos bei miškų prekybos rinką, todėl žinome kaip mišką parduoti brangiai.

Apie MiškoKaina.com

Padedame įvertinti jūsų miško valdą ir parduoti už didžiausią kainą

Miško pirkėjų siūlomos kainos dažnai labai skiriasi, o didelę kainą žadėjęs pirkėjas, netikėtai pradeda kaina “mušti” žemyn. Kai kada kainos mažėjimas apžiūrėjus mišką vietoje (pvz. randama neteisinga taksacija, nelegalūs kirtimai, stichijų ar miško ligų žala) turi pagrindo. Tačiau dažnu atveju miško pirkėjas tiesiog nori daugiau uždirbti. Kad išvengtumėte finansinių nuostolių miško pardavimo procese, siūlome kvalifikuotą pagalbą tiek įvertinant mišką tiek jį parduodant.

Mūsų patirtis miškininkystėje ir

miško prekyboje

Esame sėkmingai pardavę daugybę miško valdų. Miško įvertinimui naudojame naujausią miškotvarkos medžiagą, medienos rinkos analitiką. Todėl galime padėti tiksliai įvertinti parduodamą mišką ir gauti geriausią kainą rinkoje.

Mūsų duomenų bazėje daugiau nei

300 miško pirkėjų, kuriuos gali

dominti jūsų miškas

Turime sukaupę patikimų miško pirkėjų bazę visoje Lietuvoje. Galite parduoti brandų, pribręstantį mišką, jaunuolynus, miškus su apribojimais ir saugomose teritorijose.

MiškoKaina.com

Kas sudaro miško kainą?

Miškas yra specifinė turto klasė, kurios vertę apsprendžia įvairios gamtinės savybės, teisinio reguliavimo aspektai, ekonominė situacija rinkoje.

Medyno sudėtis ir tūris

Miško kainą stipriai lemia medžių rūšys augančios miško valdoje. Brangiausi ir labiausiai paklausūs yra spygliuočių miškai (eglynai, pušynai), taip pat kietieji lapuočiai (ąžuolynai, uosynai).

Dažnai medynas valdoje yra netolygus ir mišrus, kelios medžių rūšys auga kartu, skiriasi medyno ardų amžius, sudėtis, aukštis, augavietės, augimo perspektyva.

Didžiausią medienos tūrį įprastai sukaupia brandūs pušynai ir eglynai.

Medyno amžius

Valstybė reguliuoja privačių miškų savininkų teisę kirsti mišką nustatydama miško kirtimo amžių kiekvienai medžių rūšiai, taip pat numato didesnį leistiną kirtimo amžių ir papildomus apribojimus saugomų teritorijų miškams.

Kuo daugiau įstatymais numatytą brandos amžių pasiekusių medžių jūsų miške, tuo jūsų miškas yra vertingesnis ekonominiu požiūriu.

Miško lokacija ir keliai

Kuo miškas arčiau gero privažiavimo kelio, tuo jo kaina yra didesnė. Geras privažiavimas prie miško reiškia, kad mažėja medienos išvežimo kaina.

Taip pat labai svarbus faktorius yra miško augimo vieta. Mišką augantį pelkėtoje ar šlapioje vietoje gali kainuoti labai brangiai ar ekonomiškai neapsimokėti. Ir atvirkščiai, miškas su geru privažiavimo keliu ar su rekreacijai patrauklia lokacija (pvz. ežero pakrante) bus brangesnis.

Tvarkingi dokumentai

Siekiant parduoti mišką be trikdžių, būtina įsitikinti, kad turimi miško nuosavybės dokumentai tvarkingi ir atitinka reikalavimus. Pasitaiko, kad esant seno pavyzdžio planams, reikia perdaryti sklypų planus.

Miško sklypai su įkeitimais, areštais, nesutvarkytomis paveldėjimo bylomis, bendrasavininkais taip pat sėkmingai gali būti parduoti, tiesiog pardavimo procesas gali užtrukti ilgiau dėl situacijų sprendimo.

Medienos kainos rinkoje

Medienos kainos rinkoje nuolat svyruoja priklausomai nuo ekonominės situacijos, specifinių rinkos poreikių, geopolitinės situacijos, muitų politikos.

Šiuo metu dėl sumažėjusio biokuro importo iš Baltarusijos stipriai išaugo biokuro paklausa ir kainos. Tebesitęsiantis statybų augimas ir tiekimo grandinių sutrikimai lėmė išaugusias praktiškai visų medienos rūšių kainas.

Todėl metas parduoti mišką kaip niekad palankus.

Mokesčiai

Fiziniam asmeniui parduodant mišką su žeme priklausomai nuo turto išlaikymo gali būti taikomas GPM mokestis.

Jei parduodamas miškas išsikirtimui, taikomas GPM ir 5 proc. nuo pardavimo pajamų mokestis infrastruktūrai.

Patarsime, kokia pardavimo forma naudingiausia jūsų atveju.

P

DUK

Kuo MiškoKaina.com išskirtinė?

Rinkoje veikia keletas miško pardavimo platformų. Glaustai paaiškiname, kuo skiriamės nuo kitų rinkos dalyvių.

Kuo miško pardavimas su MiškoKaina.com geriau nei aukcionai ?


Pasirašydami sutartį su aukcionu jūs įsipareigojate parduoti už aukcione pasiūlytą kainą. Pasikeitus aplinkybėms, negavus geros kainos ar nusprendus miško neparduoti, jūs patiriate finansinių nuostolių.

MiškoKaina.com padeda jums įsivertinti mišką ir nusprendus mišką parduoti, galite naudotis mūsų paslaugomis. Tačiau negavus norimos kainos ar pasikeitus kitoms aplinkybėms, jūs visada galite atidėti sandorį ar atsitraukti.

Kuo MiškoKaina.com skiriasi nuo kitų miško pardavimo platformų?


Kitos miško pardavimo platformos teigia, kad jų pagalba parduodant mišką nieko nekainuoja, nes tariamai ‘minimalų’ mokestį už pagalbą sumoka miško pirkėjas. Tačiau įsigilinus į situaciją sužinosite, kad tariamai “minimalus” mokestis dažnai siekia dešimt ir daugiau procentų jūsų miško kainos, tik šią kainos dalį pirkėjas sumoka platformai, o ne jums.

Atitinkamai su jumis suderinama tik ta kaina, kurią pirkėjas tariamai pasiūlė už jūsų mišką ir jūs net nežinote, kokią sumą už savo paslaugas paima platforma.

Nusprendus parduoti mišką su MiškoKaina.com, pasirašoma atstovavimo sutartis ir jūs iš anksto žinote, kokia procentinė dalis yra mokama už paslaugas. Atitinkamai esame suinteresuoti, kad gautumėte kuo aukštesnę miško kaina, o pardavimo procesas yra visiškai skaidrus, nes pirkėjas pilną kainą sumoka jums.

Planuojate parduoti mišką ir norite gauti geriausią kainą? Susisiekite su mumis

Užpildykite užklausą įvesdami savo miško kadastrinį numerį. Mūsų kvalifikuoti specialistai įvertins Jūsų miško valdą. Nusprendus parduoti mišką – padėsime parduoti už didžiausią rinkos kainą.

Nuorodos

Naudingos nuorodos miško savininkams

Dalinamės naudingomis nuorodomis:

Privačios miškų ūkio paskirties žemės pardavimo tvarka – nuoroda

Miško kirtimo taisyklės – nuoroda